Maltepe Meydan

Maltepe’ de buzdolabı altında kalan Muhtar hastenelik oldu

Kısa bir süre önce yapımı tamamlanan Maltepe, Zümrütevler Mahallesi Muhtarlık binasına taşınma esnasında buzdolabının altına kalan mahalle Muhtarı Serkan Aslan hastanelik oldu.

Akşam saatlerinde yeni muhtarlık binasının taşınma işlerini bir an önce bitirip, hafta başı yeni binada hizmet vermeyi umut eden Maltepe, Zümrütevler Mahallesi Muhtarı Serkan Aslan kendisine yadım eden mahalle halkı ve dostlarıyla eşya taşırken talihsiz bir kazaya kurban gitti.

Taşınma esnasında üzerine buzdolabı düşen muhtar Sekan Aslan yanında bulunan kardeşi Rıfat Aslan tarafından Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yapılan incelemeler sonucunda bel kemiğinde L-5 bölgesinde kırık tespit edilen muhtar Serkan Aslan’nın, kırılan kemiğinin gözetim altında tutulacağı ve kemikte kaynama başlarsa ameliyata gerek kalmayacağını söyleyen doktorlar, hayati tehlike olmadığını Zümrütevler Mahallesi Muhtarı Serkan Aslan’nın mümkün olan en kısa sürede tedavi edip görevinin başına geçebileceğini söylediler.

Maltepe Meydan Gazetesi ekibi olarak Zümrütevler Mahallesi Muhtarı Serkan Aslan’a büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve kendisinin en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını umut ediyoruz.

Yoruma kapalı.