Maltepe Meydan

Gülsuyuspor Dikilitaşspor ile berabere kaldı

İstanbul Süper Amatör Lig 4. grupta mücadele eden Gülsuyuspor ligin 8. haftasında deplasmanda Beşiktaş temsilcisi Dikilitaşspor ile karşılaştı. Maç golsüz berabere sonuçlandı.

İstanbul Süper Amatör Lig 4. grupta mücadele eden Maltepe temsilcisi Gülsuyuspor ligin 7.haftasında deplasmanda Beşiktaş temsilcisi Dikilitaşspor ile karşılaştı. Gülsuyu Asım Kara Stadyumu’ nda Dikiltaşspor ile karşı karşıya gelen Gülsuyuspor 90 dakikanın sonunda bir puan ile yetinmek zorunda kaldı.

Maçtan hemen önce Gülsuyuspor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar, Gülsuyuspor Boks Şubesinde görev yapan Milli Boksör ve Teknik Direktör Cevat Aladağ ile birlikte 17 yaşındaki 75 kg.’da İstanbul Şampiyona olan Turgay Sevim, 16 yaşında 63 kg.’ da İstanbul Şampiyona olan Ömer Polat, 12 yaşında 62 kg.’ da İstanbul ikincisi olan Eymen Polat ve yine 12 yaşında 35 kg.’ da İstanbul ücüncüsü olan Hüseyin Dede’yi başarılarından dolayı tüm seyircilerin önünde kutlayarak ödüllendirdi.

Ödül töreninin hemen ardından orta hakem Denizhan Aydın, yardımcıları Fatih Buket ve Murat Tekcan hakem üçlüsünün yönettiği maç başladı. Gülsuyuspor ve Dikilitaşspor tam kadro saha kıran kırana bir mücadele veriler. Zaman zaman futbolcuların sakatlanması ile duran oyun, 4 dakika uzatma ile berabeere bitti.

Yağmur altında devam eden mücadelede tribünleri dolduran Gülsuyuspor taraftarları arada sırda hakemin yanlış olduğunu düşündükleri kararlarına itiraz ederken, maç sonunda her iki takımda bir çok gol pozisyonunu değerlendiremeyince maç golsüz berabere bitti.

Maç sonunda Gülsuyuspor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar ve Dikilitaşspor Kulübü Teknik Direktörü Eren Öztük ve Dikitaş takımını, yanında kulüp yöneticileri Fırat Yanardağ, Yaşar Aksu, Şenay aslantepe ve Erkan Özbek ile birlikte yolcu ettiler.

Haftaya Beykoz Çubukluspor ile karşılaşacak olan Gülsuyuspor gruptaki yerini korudu. Grup lideri Kartalspor ise Çubukluspor’u 2-1 yenerek aradaki puan farkını ikiye çıkardı. Kartalspor önümüzdeki hafta Ferahevlerspor deplasmanına gidecek.

Haberin diğer fotoğraflarını görmek için için sağdaki oklara tıklayarak ilerleyiniz. Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Yoruma kapalı.