Maltepe Meydan

U-18 liginde Gülsuyuspor, Bağlarbaşıspor berabere kaldı

İstanbul U-18 Ligi 38 inci grupta mücadele eden Gülsuyuspor, grup lideri Üsküdar Bağlarbaşıspor ile berabere kaldı.

İstanbul U-18 Ligi 38 inci grupta yarışan Gülsuyuspor U-18 takımı, grup lideri Üsküdar Bağlarbaşıspor U-18 takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı.

Gülsuyu Asım Kara Stadyumu’nda ki karşılaşma berabere biterken, maçın ilk yarısında Gülsuyuspor U-18 takımından Muhammed Başaran rakibi ile girdiği bir mücadelede gözünden yaralanarak ambulans ile hastahaneye kaldırldı.

Gülsuyuspor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar Muhammed Başaran’nın göz kapağında dikiş atıldığını, korkulacak bir şey olmadığını ve sporcunun durumun iyi olduğunu açıklarken karşılaşmayı Maltepespor Yöneticisi Tayfun Köselerden ile birlikte izledi.

Zaman zaman sertliklerin yaşandığı karşılaşmada her kazanmak için iki takımda büyük çaba sarf etti, fakat maçın kaderini kalecilerin başarılı kurtarışları belirledi.

Karşılıklı atılan birer gol ile berabere biten maç sonrasında Gülsuyuspor U-18 takımı Teknik Direktörü Sercan Sarıca soyunma odasında yaptığı konuşmada futbolcularını kutlayarak, mücadeleden memnun kaldığını ve tüm futbolcuların görevlerini tam olarak yerine getirdiğini söyledi.

Gülsuyuspor A Takımı Teknik Direktörü Selçuk Sarıca’nın da kardeşi olan Sercan Sarıca, ayrıca bu maçta da kendisini yalnız bırakmayıp tribündeki yerini alan ağabeyi Selçuk Sarıca’ya maçtan sonra teşekkür etti.

Gülsuyuspor U-18 Takımı bulunduğu grupta, lider Üsküdar Bağlarbaşıspor, grup ikincisi Ümraniye Dudulluspor’un ardında grup üçüncülüğünü korudu.

 

Haberin diğer fotoğraflarını görmek için için sağdaki oklara tıklayarak ilerleyiniz. Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Yoruma kapalı.