Maltepe Meydan

Gülsuyuspor Dayanışma Gecesine büyük İlgi

Maltepe’ nin en eski spor kulüplerinden birisi olan Gülsuyuspor, Maltepe Seyir Terası’nda düzenlediği geceye Maltepe’nin siyaset, iş ve spor dünyasının önde gelen bütün simaları katıldı.

Maltepe ilçesinin köklü kulüplerinden Gülsuyuspor yönetiminin Maltepe belediyesi sosyal tesislerinde düzenlediği birlik beraberlik ve dayanışma gecesi yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki, CHP Maltepe İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol, İyi Parti Maltepe İlçe Başkanı Yağız Bayraktar, MHP Maltepe İlçe Başkanı Ömer Lefzan, Ak Parti Maltepe İlçe Başkan vekili Özkan Güzel, Maltepe Belediyesi Başkan yardımcıları Salih Kara, Yahya Han, Gençlik Spor Maltepe İlçe Müdürü Seyfi Güneysu, Maltepe Belediyesi Spor Müdürü Vaner Pekin, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Muhtarlar, Amatör Spor Kulüplerinin başkanları ve yöneticileri, Maltepe yerel basın mensupları, Gülsuyuspor kulübünün sponsorları, teknik ekibi, futbolcuları, taraftar grubu katıldılar.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Gülsuyu Spor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar geceye gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Behram Kaçar “ Göreve geldiği günden bu yana Gülsuyuspor kulübüne maddi manevi desteklerini esirgemeyen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ve ekibine özellikle teşekkür ediyorum “ dedi.

Gülsuyuspor kulübüne katkıda bulunan eski başkanlar yöneticiler ve ak sakallılar ile birlikte sponsorlara ödüllerin verildiği dayanışma gecesi ne katılım hayli yüksek oldu.

 

Yoruma kapalı.