Maltepe Meydan

Sahil Yolu’nda budama çalışmaları devam ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Maltepe Turgut Özal Bulvarı üzerindeki ağaçların budama çalışmalarını yapıyorlar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Maltepe’de Sahil Yolu olarak bilinen Turgut Özal Bulvarı üzerindeki ağaçların budama çalışmalarına devam ediyorlar.

Tüm Sahil Yolunu kapsayan budama çalışmalarının doğuda Tuzla’ya, batdıda Kadıköy’e kadar uzanacağını, budamaların yanı sıra ağaçların kışlık bakımlarının da yapıldığını belirten yetkililer, gerek trafik akışına, gerekse vatandaşların günlük yaşamlarına mümkün olduğunda  engel olmamaya çalıştıklarını, budama işleminden sonra diğer bir ekibin de hızlıca bir şekilde temizlik yaptığını belirtiyorlar.

İBB, Anadolu Yakası Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’ne bağlı araçların çalışmaları sebebiyle zaman zaman Sahil Yolu’nun iki şeride düştüğü, bu süreç içerisinde sürücülerin daha dikkatli olmaları gerektiği de vurgulanıyor.

Yoruma kapalı.