Maltepe Meydan

Maltepespor’dan Beykoz 1908′ e cevap geldi

Maltepe Spor Kulübü Yönetimi, transfer dönemi öncesi futbolcularıyla görüşüldüğünü iddia eden Beykoz 1908 Spor Kulübüne cevap verdi.

Beykoz 1908 Spor Kulübü’nden ikinci transfer dönemi öncesinde, maçlar devam ederken aynı grupta mücadele ettikleri Maltepespor yöneticilerinde bazı futbolcularına gelen transfer teklifleri ile ilgili bir kamuoyu açıklaması yapması üzerine Maltepe Spor Kulübü Yönetimi de bu açıklamaya cevap verdi.

Maltepe Spor Kulübü’nün yaptığı yazılı açıklama şu şekilde:

Kamuoyuna Duyuru

Bugün Beykoz 1908 Spor Kulübü tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklamayla ilgili olarak Maltepe Spor Kulübü yönetimi aşağıdaki basın açıklamasını yapma gereği oluşmuştur.

Maltepe Spor Kulübü yönetimi tarafından konu ile ilgili detaylı bir değerlendirme yapılmış olup muhatap kişilerden bilgi alınmıştır.

Alınan bilgi neticesinde sporcuların teknik heyetimize ulaştığı, takımlarında mutlu olmadıkları ve ayrılmak istediklerini söylemişlerdir, teknik heyetimiz bu konuda bir şey diyemeyeceğini söyleyip sorumlu yöneticimizin telofonunu vermiştir, ardından sporcular sorumlu yönetiminize ulaşarak Maltepe Spor Kulübünde futbol yaşantılarına devam etmek istediklerini beyan etmişlerdir. Fakat yöneticimiz sporculara şu an görüşmenin etik olmayacağını ligin devam ettiğini söylemiştir.

Öncelikle Beykoz 1908 Spor Kulübü ezeli rakibimiz, ebedi dostumuzdur.
Cumhuriyetle yaşıt kulübümüz gibi Beykoz 1908 Spor Kulübüde Türk Futbolunun asırlık çınarlarındandır, kişiler gelip geçici kurumlar bakidir.

Aynı ligde yarıştığımız Beykoz 1908 Spor Kulübüne başarılar dileriz.

Maltepe Spor Kulübü Yönetimi

Yoruma kapalı.