Maltepe Meydan

Maltepe Yıldızspor sahaya indi

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Maltepe Yıldızspor yeni sezon hazırlıkları için yeni transferleri ile birlikte sahaya indi.

Maltepe temsilcisinin ilk antrenmanı Teknik Sorumlu Murat Lüleci yönetiminde İdealtepe Sahasında yapıldı. Sarı Siyahlı ekibin ilk antrenmanı sonrasında konuşan tecrübeli teknik adam Murat Lüleci yaptığı açıklamada “ 5 Şubat’ta başlayacak sezon öncesi çalışmalarına start verdik. Şimdiden tüm takımlara kazasız belasız bir lig diliyorum. Camiamıza yakışır göze hoş gelen bir futbol oynayarak başarı elde ederek gruptan çıkmayı istiyoruz. Bir çok oyuncumuz ile resmen anlaştık. 3-4 takviye daha yaparak yeni sezona şampiyonluk hedefi ile gireceğiz” dedi.

Sezonun ilk antrenmanını Kulüp Başkanı Arzu Lüleci ve Yönetim Kurulu Üyeleri takip ettiler.

Başkana doğum günü süprizi

Maltepe Yıldızspor ilk antrenmanı öncesinde Kulüp Başkanı Arzu Lüleci’ye doğum günü süprizi yapıldı. Teknik ekip ve futbolcuların saha içinde yaptığı Doğum günü süprizi karşısında çok mutlu olduğunu belirten Başkan Arzu Lüleci “ Böylesine mutlu bir başlangıç ile sezonu açtık. Hepinize çok teşekkür ederim, inşallah sezon sonu şampiyonluk pastasını da beraber keseriz “ dedi.

Yoruma kapalı.