13 Temmuz 2024 - Cumartesi
Spor

Lider Gülsuyuspor’da moraller yerinde

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grupta yer alan Gülsuyuspor, ligin 14.haftasında deplasmanda oynayacağı Kartalspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor.

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grupta yer alan Gülsuyuspor, ligin 14.haftasında deplasmanda oynayacağı Kartalspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Maç fazlası ile liderliği elinde bulunduran Gülsuyuspor’da moraller yerinde ve tüm camia Kartalspor maçını kazanıp liderliğini korumak istiyor.

Liderlik koltuğunu Kartalspor’a kaptırmamak için büyük efor sarfeden Gülsuyuspor Kulübü, taraftarından yöneticisine, teknik ekibinden sporcusuna kadar bu maç için hazırlık yapıyor. 15 Ocak 2022 Cumartesi günü Kartal Mimar Kubilay Köse Stadyumu‘nda Kartalspor ile liderlik koltuğunu korumak için sahaya çıkacak olan Gülsuyuspor futbol takımı hava şartlarına aldırış etmeden çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta kendi evinde Küçükçekmecespor’u farklı yenerek lider olan Gülsuyuspor Kartalspor maçı hazırlıklarına 13 Ocak 2022 Perşembe günü Gülsuyu Asım Kara Stadyumu’nda yapacağı antrenman ile devam edecek. Maç öncesi takımda morallerin yüksek olduğunu, sakat futbolcu olmadığını ve Kartalspor karşısına tam kadro çıkacaklarını söyleyen Gülsuyuspor Teknik Direktörü Selçuk Sarıca maçın önemini vurgulayarak “Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç. Kartalspor çok güçlü bir ekibe sahip. Lig başından beri Kartalspor’u takipteyiz. İnşallah 3 paunı alan taraf biz olacağız ve liderliğimizi sürdürüp, sezon sonunda şampiyon olmayı çok istiyoruz. Bu camia bu şampiyonluğu hak ediyor” dedi.

İlgili Haberler