Maltepe Meydan

Yeşil sahada sürpriz evlenme teklifi

Bölgesel Amatör Lig’de mücadale eden 7. Bölge 2. Grup takımlarından Cevizli Anadoluspor’ da futbol oynayan Mücahit Çakmak, tribünde kendisini izlemeye gelen kız arkadaşı Yaren’e sürpriz evlilik teklifi yaptı.

Sahaya takım arkadaşlarıyla birlikte taşıdığı üzerinde ” Yaren benimle evlenir misin” yazan pankartla çıkan Mücahit Çakmak, tribünlerden koşarak sahaya inen kız arkadaşı Yaren hanımın önünde diz çöküp, sorusunu yöneltti, “Evet” yanıtını alınca da parmağına tektaş yüzük taktı.

Bölgesel Amatör Lig’in 5. haftasında Cevizli Anadolurspor, evinde Kocaeli temsilcisi Başiskele Doğantepespor’u ağırladı. Kartal 75. Yıl Stadında oynanan maçta, ev sahibi takımda forma giyerek takım kaptanlığı yapan Mücahit Çakmak, sahaya çıktığı her maçı tribünlerden takip eden kız arkadaşı Yaren hanıma sürpriz bir evlilik teklifi hazırladı.

Mücahit Çakmak karşılaşma öncesi yapılan seramoniye, takım arkadaşlarıyla birlikte hazırladığı “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartla çıktı. Olup bitenden habersiz maçı izlemek için tribünde bekleyen Yaren hanım, pankarttaki evlilik teklifini görünce bir süre şaşkınlık yaşadı. Daha sonra ise, sahadaki erkek arkadaşı Mücahit Çakmak’ın yanına koştu. Tribünlerin de desteğini arkasına alan Mücahit, sevgilisinin önünde diz çöktü, “Benimle evlenir misin?” diye sordu. Bu sırada Cevizli Anadolusporlu futbolcular ise coşku içerisinde konfetiler patlattı. Erkek arkadaşının boynuna sarılan genç kız, teklife ‘Evet’ diye yanıt verdi. Genç futbolcu cebinden çıkardığı tektaş yüzüğü kız arkadaşının parmağına taktı. Sürpriz evlilik teklifinin ardından, Mücahit sahaya çıkarken, sevgilisi ise elindeki çiçeklerle kulüp lokalinden maçı takip etti.

Altı yıldır birlikte olduğu sevgilisine yeşil sahalarda evlilik teklifi yapmaya karar verdiğini belirten Mücahit Çakmak, “Hayatımın en mutlu anlarından birisi bu. Sevgilimin olan bitenden haberi yoktu. Ona da sürpriz oldu. Onunla bir ömür boyu mutlu ve mesut yaşamak istiyorum. Takım arkadaşlarımızla birlikte çok uğraştık ama aldığım cevap bunların hepsine değdi. Bana destek veren takım arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

“Çok şaşırdım çok mutlu oldum”

Aldığı sürpriz evlilik teklifi karşısında oldukça şaşırdığını ifade eden Yaren ise, “Çok mutluyum. Mücahit, benim için sürpriz bir evlilik teklifi hazırlamış. Hiçbir şeyden haberim yoktu. Sadece maç izlemek için gelmiştim. Pankartı görünce çok heyecanlandım. Çok güzel gelişti her şey. Onu çok seviyorum” diye konuştu.

Yoruma kapalı.