Maltepe Meydan

Maltepe Yalı Mahallesi’nde korkutan yangın

Gece 22.15 sıralarında Maltepe, Yalı Mahallesi Piri Reis Caddesi üzerinde bulunan depoda çıkan yangın paniğe sebep oldu.

Maltepe, Yalı Mahallesi, Piri Reis Caddesi üzerinde bulunan terk edilmiş boş bir depoda aniden çıkan yangın çevrede büyük panik yarattı. Olay yerine kısa sürede gelen Maltepe itfaiye ekipleri hemen yangına müdahale ederken, Polis ekipleri de diğer taraftan Piri Reis Caddesi üzerindeki trafiğin güvenli bir şekilde akmasını sağladılar.

Terk edilmiş eski bir depo olduğu bilinen yerde çıkan yangın, kısa sürede tamamen söndürüldü. Söndürme çalışmalarının ardından yanan depo ekiplerce kontrol edildi. Yangında her hangi bir can kaybı yaşanmazken, terk edilmiş binan hemen yanında bulunan otelde kalan müşteriler de yangını otlein bahçesinden izlediler. Bu arada yanan deponun hemen karşısında bulunan benzin istasyonunda her türlü duruma karşı gerekli tedbirler alındı.

Çevrede yaşayanlardan aldığımız bilgiye göre, depoda zaman zaman tinercilerin kaldığı, yangının bu sebeple çıkmış olabileceği söylendi. Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler olay ile ilgili araştırmalarına devam ediyorlar.

Yoruma kapalı.