Maltepe Meydan

Gülsuyuspor’ dan deplasmanda 5 gollü galibiyet

Maltepe Gülsuyuspor, Kadıköy temsilcisi Yeldeğirmenispor ile Selimiye Stadyumu’nda yaptığı maçı 5 gollü galibiyetle sonuçlandırdı.

İstanbul Süper Amatör Lig 4. grupta mücadele eden Maltepe Gülsuyuspor, Kadıköy temsilcisi Yeldeğirmenispor ile Selimiye Stadyumu’nda karşılaştı.

Alp Tanırgan, Baransel Siyanuş ve Emre Kaya hakem üçlüsünün yönettiği mücadeleye hızlı başlayan ve kısa sürede Barış Sur golü bulan takım Yeldeğirmenispor oldu. İlerleyen dakikalarda Yeldeğirmenispor’dan Erberk Çoşkun’nun ters bir kafa vuruşu yaparak kendi kalesine attığı gol ile beraberlik sağlandı. İlk yarının ortaladında ise sırasıyla Necati Öztürk ve Mehmet Aydın’nın golleri Gülsuyuspor’un soyunma odasına galip gitmesiyle devam etti.

İkinci yarıya skor üstünlüğü ile başlayan Maltepe temsilcisi Necati Öztürk’ün ayağından bulduğu güzel gol ile 1-4 üstünlüğü yakaladı. Maçın son bölümlerinde Gülsuyuspor’dan Altan Emre Yıldırım attığı gol ile maçın sonucunu belirledi 1-5.

Maça Gülsuyuspor taraftarı büyük ilgi gösterdi. Tribünlerde 90 dakika boyunca hiç durmadan tezahürat yapan Gülsuyu Gecekondu Taraftar grubu maç sonu takımlarını tribüne çağırarak kutladı. Bu arada maçı izlemeye babası Eşref Özbek ve amcası Erkan Özbek ile birlikte ağzında emziği gelen Gülsuyuspor maskotu ve en küçük taraftarı 2 yaşındaki Kahraman Özbek’ de büyük ilgi topladı.

Haberin diğer fotoğraflarını görmek için için sağdaki oklara tıklayarak ilerleyiniz.
Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Yoruma kapalı.