Maltepe Meydan

Zirvenin yeni sahibi “Gülsuyuspor”

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grupta yer alan Gülsuyuspor, ligin 13.haftasında sahasında konuk ettiği Küçükçekmecespor’u 6-1 yenerek grupta maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturdu.

Gülsuyu Asım Kara Stadyumu’nda hızlı başlayan ve maçın başinda gelen gollerini Ercan Kumcu, Erberk Kaygusuz, Türker Samet Eraydın, Necati Can Öztürk (2) ve Onur Gülsuyu attılar.

Gülsuyuspor aldığı bu galibiyet ile ligde oynadığı 12 maçta 10 galibiyet 2 beraberlik 32 puan ile maç fazlasıyla 4. grupta liderlik koltuğuna oturdu.

Lider Gülsuyuspor ligin 14.haftasında deplasmanda Kartalspor ile karşılaşacak.

Gülsuyuspor Teknik Sorumlusu Selçuk Sarıca “ Küçükçekmecespor galibiyetiyle hedefimize adım adım ilerliyoruz. Ligin 2.devresinde oynayacağımız 8 final maçımız daha var. Önümüzdeki hafta Kartalspor deplasmanına çıkacağız. Bu maç şampiyonluğun belirleyicisi olacaktır. Gülsuyuspor olarak iyi bir takımız, Bu grupta şampiyon olacak güçteyiz ve olacağız “ dedi.

AKP İstanbul Milletvekili Osman Boyraz Gülsuyuspor kulübünün Süper Amatör Lig 4.gruptaki başarısını duyduğunu destek vermek için özellikle maça geldiğini vurguladı ve önümüzdeki günlerde yöneticiler teknik ekip futbolcular ve taraftarları boğaz gezisi organize edeceğini söyledi.

Gülsuyuspor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar, Gülsuyuspor’a verdiği destek sebebiyle Osman Boyraz’a plaket verekerek Gülsuyuspor Camiası adına teşekkür etti. Daha sonra AKP İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Gülsuyuspor Kulübü Başkanı Bayram Behram Kaçar ve dıger yöneticiler taraftarlar ile birlikte Gülsuyuspor’a şampiyonluk yolunda desek sözü verdiler.

Yoruma kapalı.